Jhs Pherb 3 Series
- Lees recensies (0)
- Vergelijkbare producten
- Gratis bezorging
- Gegarandeerd lage prijzen
- Tevreden of terugbetaald
- 3 jaar garantie
Het merk Jhs
Koopgids voor basgitaareffecten
Neem contact op met een deskundige
Onze muzikanten en enthousiaste teleconsulenten staan ??klaar om al je vragen te beantwoorden.
Multieffecten pedaal voor electrische gitaar
De Pherb is een uniek pedaal dat lo-fi-reverb-effecten combineert met een geavanceerde phaser, waardoor het een rijk en intrigerend klankpalet biedt voor gedurfde muzikanten.
Overzicht
De Pherb is een donkere, sfeervolle lo-fi-reverb met een vloeiende overgang naar een viertraps phaser. Doordat beide effecten altijd actief zijn, kun je unieke en betoverende klanktexturen creëren.
Rijke klanken dankzij een innovatieve bitcrusher
Door de Break-schakelaar in te schakelen, wordt het signaal door een asymmetrische bitcrusher geleid die het ingangssignaal verandert en verrijkt. Dit geeft je riffs en melodieën een extra dimensie, waardoor het lijkt alsof je op vintage apparatuur speelt, maar met een modern tintje.
Een samensmelting van vintage stijlen voor verrassende resultaten
De Pherb combineert de warmte van een oude Jordan Bosstone-fuzz uit de jaren 60 met de agressiviteit van een DOD Grunge, voor een geluid dat je onderdompelt in een nostalgische sfeer en tegelijkertijd een volstrekt originele luisterervaring biedt.
Technische Specificities
- Phaser Ja
- Reverb Ja
- voor elektrische gitaar Ja
- Effecten
- Type effect: nagalm in een viertraps phaser, gemengd met het directe signaal
- Instellingen: Mix, Snelheid, Lengte
- Keuzeschakelaar: Break
- Snelheid van de phaser: van 0,05 Hz tot 5 Hz
- Naloodtijd van de nagalm (RT60): van 241 ms tot 49,83 seconden